Čaje-Vodní dýmky / Tearoom-Shisha Lounge

Kotlíky (korunky)

 
Nabízíme korunky pro vodní dýmky různých značek pro větší či menší množství tabáku. Korunky typu Vortex a Phunnel si získaly značnou oblibu díky způsobu tvarování, zabraňující stékání melasy korunkou. Díky tomu zůstává chuť tabáku či jiného obsahu vyvážená po celou dobu kouření. Specialitou jsou korunky půlené, vhodné především k mixování dvou příchutí. Luxusní a zároveň robustní jsou korunky SOLARIS a FOX, vyráběné z pevného ukrajinského jílu. 
Výbornou volbou  z hlediska ceny / výkonu je také značka Salamander.
 
 
SOLARIS
Jedna z nejodolnějších a nejkvalitnějších korunek na trhu. Pro výrobu je použit ukrajinský jíl, který zaručuje extra pevnost. Díky silným stěnám korunek Solaris se tabák uvnitř nepřepaluje - po celou dobu kouření dochází k jeho rovnoměrnému prohřívání. Do korunky se vejde 13 - 15 gramů tabáku. Hmotnost korunky zhruba 250 gramů!
 
 
 
FOX
Vysoce odolné kvalitní korunky o hmotnosti 240-280 gramů, podle typu. Silnostěnné, vypalované z kvalitní červené hlíny. Pro lepší vodoodpudivé vlastnosti je korunka pokryta mléčnou vrstvou, která při vypalování vykryje všechny póry. Následně se korunka lépe čistí a zajišťuje při kouření lepší tah. Díky silným stěnám se tabák nepřepaluje, ale rovnoměrně zahřívá po celou dobu kouření vodní dýmky. Baleno v dárkové krabičce.
V nabídce cca 4 -6 různých velikostí a tvarů!
 
 
 
SALAMANDER - extra hluboké korunky
S keramickou korunkou Salamander je kouření vodní dýmky luxusní záležitostí. Pokročilým uživatelům jistě nemusíme přednosti konstrukce této korunky dále rozvádět, vřele doporučujeme rovnou i začátečníkům. Pro běžné kouření vodní dýmky a zachování skvělých výhod hluboké korunky doporučujeme používat do korunky standardní dávky 8-12 gramů tabáku. Naši skvělou hlubokou korunku pro vodní dýmky lze nicméně bez problémů použít i jako party kotel a naládovat najednou klidně 25 gramů tabáku, korunka stále bude fungovat výborně.
 
 
 
PHUNNEL a VORTEX
Korunky typu Vortex a Phunnel si získaly značnou oblibu díky způsobu tvarování, zabraňující stékání melasy korunkou. Díky tomu zůstává chuť tabáku či jiného obsahu vyvážená po celou dobu kouření. Tyto korunky jsou vhodné k naplnění minerálními kamínky.
 
 
ALADIN Classic
Univerzální korunka klasického typu, vhodná pro většinu vodních dýmek. Korunka je glazurovaná i uvnitř kotlíku a otvory jsou uzpůsobeny tak, aby tabák lépe a rovnoměrněji prohoříval. Dobrý poměr ceny a výkonu.
 
 
V nabídce jsou i další typy korunek.
Doporučujeme osobní návštěvu naší čajovny.
 

 

© 2023 Čajovna Shisha II, všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode